Де провести травневі свята? В Аккерманській фортеці!

Травневі свята в Аккерманській фортеці.

Весна ще не дуже радує нас теплими днями. Але вже через кілька тижнів прийде справжнє тепло, а з ним і бажання вийти на природу, або взагалі поїхати в цікаві місця. В кінці квітня всі православні християни святкують Великдень, а через кілька днів після нього — 1 Травня. Це означає, що очікується багато вихідних.

Скориставшись появою вільного часу, як варіант, дуже перспективно з’їздити в Білгород-Дністровську (Аккерманську) Фортецю.

30 квітня і 1 травня тут буде дуже шумно, весело, і вкрай цікаво, особливо тим, хто захоплюється історією, зокрема Середньовіччям.

Фестиваль середньовічної культури «Білий Бастіон» — саме цей захід в черговий раз збере в Аккерманській фортеці тисячі любителів середньовіччя. Що може бути краще, ніж подихати свіжим Лиманським повітрям, розвідати кілометри багатовікових оборонних стін, просочених духом переможців, і ще, при цьому, отримати насолоду від захоплюючих середньовічних вистав.

Відвідувачів чекають Лицарські бої, Масштабні баталії, Штурм фортеці, Ярмарок ремісників, Майстер-класи середньовічних танців, Квести, Автентична кухня, Турніри та Велика зона розваг.

Не пропустіть шанс стати частиною масштабної події. «Білий Бастіон» чекає на вас.

Не забудьте розповісти друзям і близьким.

Поширюйте нас в соціальних мережах і підписуйтесь на наші сторінки Facebook i Instagram, щоб нічого не пропустити. У нас багато цікавого.

Фестиваль «Білий Бастіон — 2019»

foo1.png

Про нас

КП "Фортеця""Аккерманська Фортеця"Офіційний сайт
foo2.png

Адреса

Одеськая область,м. Білгород–Дністровський,вул. Адмірала Ушакова, 2В
foo3.png

Контакти

Без вихідних: з 8:00 до 20:00Телефон: +38048 496 9718Email: kp_fortecya@ukr.net

КП "Фортеця" © 2019. Всі права захищено.